Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Reportaż i edycja - Tomasz Lazar

szkoleniafoto pl reportaz i edycja Tomasz Lazar zajawka

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z reportażu oraz edycji, które poprowadzi znany i ceniony reportażysta Tomasz Lazar.  Intensywne kompendium wiedzy teoretycznej połączonej z praktyka - 1 dzień warsztatowy spędzamy w Berlinie doskonaląc technikę ulicznej fotografii reportażowej. Nie zabraknie również przeglądu portfolio uczestników oraz tematu związanego z edycją zdjęć, jak również analiza powstałych podczas warsztatów reportaży.
Możliwość dofinansowania szkolenia od 50-80% ( szczegóły mailowo )

 

 

 

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA:

 

 

1 DZIEŃ - Poniedziałek

17:00 - 21:30  Przedstawienie się Prowadzącego oraz projektów, które zrealizował. Omówienie tematyki realizacji projektu fotograficznego. 
Przejście przez kolejne etapy powstawania reportażu, dokumentu.
Pojęcie edycji fotograficznej - w czym ma pomóc i jaki ma wpływ na odbiór materiału

 

2 DZIEŃ - WTOREK

Wyjazd do Berlina oraz realizacja zadanego tematu. W trakcie wyjazdu konsultacje oraz rozmowy na temat przemyśleń, wątpliwości jakie pojawią się podczas fotografowania i realizacji projektu.
Wyjazd ze Szczecina około 6 rano , powrót z Berlina około 17:30 - w Szczecinie ok. 19:30- bilety na PKP oraz berlińskie metro w cenie warsztatów

 

3 DZIEŃ - ŚRODA

10:00 -17:00 Temat edycji fotograficznej: ćwiczenie edycji na przykładzie wybranego reportażu. Omówienie wykonanych zdjęć / projektów podczas wyjazdu do Berlina, jak również omówienie portfolio każdego z uczestników.
około godz. 14 - przerwa na lunch

 

Kilka słów o Prowadzącym :

Tomasz Lazar - urodził się w Szczecinie. Niezależny fotograf, artysta oraz wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie. Laureat nagród m.in : World Press Photo, Picture of the Year International, CHIPP, Sony World Photography Award, BZ WBK Press Photo, Grand Press Photo oraz Lumix Festival for Young Journalism.
Jego prace publikowane były w wielu pretiżowych tytułach, takich jak : New York Times, Newsweek International, Sunday Times Magazine, New Yorker, Washington Post czy New York Magazine.
Interesują go przede wszystkim długoterminowe projekty, skupiające się na tematyce społeczeństwa i ludzkiego umysłu.

 

Termin warsztatów : 01-03.07.2019 w godz. 10:00 - 17:00
Koszt warsztatów : 1800 PLN brutto 
Miejsce : StudioBrodi ul. Kaszubska 57/108 , sobota -całodniowy wyjazd do Berlina
Liczba uczestników : maksymalnie 12 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać : aparat z posiadanym obiektywem 
Cena zawiera : opiekę merytoryczą Prowadzącego , bilety na wyjazd do Berlina, napoje , przekąski, lunch

 

 

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Opinie - Adobe Lightroom pierwsze kroki

Piotr Szymanowski - To był mega udany weekend. Wielkie dzięki. Dużo wiedzy i trików.Nic tylko robić obrabiać i się chwalić. dzięki za Swoje presety. Do zobaczenie na PS.

 

Krzysztof Śniadek - Szkolenie jak i prowadzący na 5+, bardzo gorąco polecam, oby więcej takich szkoleń pozdrawiam

 

Aleksandra Terakowska - Kurs poprowadzony bardzo profesjonalnie, całość odbywała się na bardzo różnorodnych zdjęciach co pozwoliło w pełni zrozumieć działanie wszystkich suwaczków. Bardzo dobrym rozwiązaniem ze strony prowadzącego okazały się konsultacje które odbyły się kilka dni po odbytym kursie. Bardzo polecam !

 

Ania Krzyś - Prowadzący bardzo cierpliwy ! nawet dla tak opornego kursanta jak Ja :) Widać bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć, osobiście jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty, czekam na kurs w studio ! :)

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu


0.00 PLN