Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Plenery

Biało - Czarne Plenery VI Edycja 27-29.09.2019

szkoleniafoto pl plenery fotograficzne w sulimierzu zajawka 1Plenerowe spotkania fotograficzne skierowane do osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i ciągle im mało focenia :) Świetna propozycja dla fotografów chcących poszerzyć swoje portfolio.
Tym razem zapraszamy nie na warsztaty, a na spotkania fotograficzne , na których fotografowie wspólnie z Modelkami sami organizują swój czas i tworzą wyjątkowe kadry.
Ze swojej strony zapewniam  noclegi oraz pełne wyżywienie - w zależności jaka opcję spędzenia czasu wybierzecie.

 

Czytaj więcej...

Sensualny świat Alberta Fincha 05-07.07.2019

Sensualny świat Alberta Fincha 05-07.07.2019

Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi Albert „Finch”.
Tematyką warsztatów będzie fotografia portretowa, sensualna, aktowa - pod okiem Alberta będziecie mieli okazję do stworzenia niesamowitych zdjęć w bardzo klimatycznym miejscu. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w kameralnym gronie, w Sulimierzu, gdzie pomysły na zdjęcia się nie kończą. Dzięki temu każdy z uczestników ma dużo czasu na indywidualną prace z modelka pod okiem prowadzącego.

Czytaj więcej...

Plenerowe warsztaty Kreatywnej Fotografii Dziecięcej Mariola Glajcar

szkoleniafoto pl plenerowe warsztaty fotografii dzieciecej mariola glajcar zajawka

Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty kratywnej fotografii dziecięcej, które poprowadzi niezwykle utalentowana Mariola Glajcar .W Sielskim Zakątku będziecie mieli okazję na poprawę swojego warsztatu, poznanie technik oraz prawidłowej kompozycji co w konsekwencji pozwoli na zrozumienie  specyfiki fotografii dziecięcej w sposób bardziej kreatywny. Drugiego dnia zaplanowany jest moduł obróbkowy . Będzie niezwykle intensywnie!!!!!

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...