Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

SzkoleniaFoto

Projekt szkoleniafoto.pl to pomysł, który powstał z pasji uczenia wszystkich zainteresowanych tematyką fotografii, jak również organizowania plenerów i spotkań fotograficznych. Warsztaty i kursy fotograficzne to szeroko pojęty zakres naszych działań - począwszy od nauki osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią, jak również dla nieco bardziej "wtajemniczonych". Zawsze staramy się, aby szkolenia były jak najbardziej merytoryczne, ciekawe i inspirujące. Prowadzimy szkolenia grupowe, indywidualne oraz dla firm - zarówno z podstaw fotografii jak również z zaawansowanej fotografii produktowej i obróbki cyfrowej z programch graficznych.
Praca z ludźmi jest kolejnym aspektem za co doceniamy fotografię. Odnosi się to zarówno do szkoleń, które prowadzimy od kilku lat, jak również do obcowania z człowiekiem podczas wykonywania sesji zdjęciowych.
Z wielką radością i ogromnym entuzjazmem podchodzimy do projektu szkoleniowego i poszerzamy ofertę kursów.
Lubimy nowe wyzwania, ciekawe pomysły, na które jesteśmy bardzo otwarci, dlatego zachęcamy do kontaktu i cennych uwag.

Misja i wartości
Od samego początku dzałalności szkoleniowej, czyli od 2016 roku, działamy wg jasno określonej strategii, czyli propagowania świadomej fotografii.
Naszą misją jest dążenie do popularyzacji fotografii jako formy własnego wyrazu, aktywne wspieranie w rozwoju swoich klientów i dostarczenie wiedzy na najwyższym poziomie. Zależy nam na wysokiej jakości merytorycznej, dlatego współpracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy dzielą się swoją wiedzą.
Nasza wizja to wzrost rozpoznawalności i umacnianie pozycji rynkowej w zakresie prowadzonych szkoleń; to marka , która ma być kojarzona z profesjonalizmem, zaangażowaniem i partnerstwem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych - amatorów oraz zawodowców, jak również do firm i przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki zakres szkoleń grupowych oraz indywidualnych dopasowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów.

 

 

Serdecznie zapraszamy
Ewelina i Łukasz