Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Kurs fotografii pierwsze kroki - Szczecin 17-18.06.2023

kurs szkoleniafoto pl studio pierwsze kroki kaliszZaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

 

PROGRAM SZKOLENIA :

 

 • poznajemy swój sprzęt - przyciski, funkcje itp.
 • podział oraz rodzaje obiektywów i sposoby ich wykorzystania
 • programy tematyczne - czy warto z nich korzystać ? 
 • tryby AV , TV oraz tryb manualny
 • RAW kontra JPG - dlaczego warto korzystać z cyfrowych negatywów ?
 • pomiar światła: przysłona, czas, czułość – czyli zasady prawidłowej ekspozycji 
 • histogram - z czym to "się je " i do czego służy ?
 • prawidłowe komponowania kadru – trójpodział, itd.
 • technika wykonania fotografii portretowej, pejzażu oraz architektury - cenne wskazówki 
 • najczęstsze błędy w fotografii – jak ich uniknąć?
 • i wszystko to, o co mnie zapytacie…


 • Wiedza teoretyczna jest również przekładana na praktykę, podczas zajęć wychodzimy w plener, aby fotografować w różnych warunkach oświetleniowych.

 

 

Termin warsztatów : 17-18.06.2023 w godz. 09:00 - 15:00  (łącznie 12 godzin zegarowych)

Koszt warsztatów : 349 PLN brutto
Miejsce : Studio Brodi ul. Świętopełka 5/6 ( Tobruk )
Liczba uczestników : max 10 osób

Uczestnik powinien ze sobą zabrać : dowolny aparat cyfrowy z możliwością manualnych ustawień
Cena zawiera : napoje i przekąski 

 

One + One - Zapisz się z drugą osobą na dowolny kurs/warsztaty a oboje zgarniecie 10% zniżki ! 

 

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Opinie - Kurs fotografii pierwsze kroki

Karolina Wilas - Pod okiem Łukasza poznawałam tajniki fotografii cyfrowej począwszy od najprostszego tematu czyli poznania aparatu po obróbkę zdjęć i śmiało mogę polecić. Swoją wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały - nawet dla laika, służy pomocą na każdym etapie, cierpliwie tłumaczy a i uśmiech nigdy nie schodzi z jego twarzy. Jeżeli jesteś początkującym fotografem i chcesz opanować swój sprzęt - nie wahaj się. Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej edycji czy techniki studyjnej/plenerowej - warsztaty z Łukaszem wprowadzą cię w ten świat

Anna Barnaś - FB:Anna Barnaś Fotografia - Warsztaty prowadzone profesjonalnie. Łukasz jako instruktor jest rewelacyjny. Ciepły, życzliwy, zawsze świetnie przygotowany. Polecam wszystkim!

Krzysztof Wodnicki - Szkolenie pozwoliło mi poznać czym jest fotografia, a przede wszystkim wyjaśniło (podstawowe i nie tylko) pojęcia związane z tematem i możliwości ich stosowania. Po moim całkowitym zniechęceniu do robienia zdjęć w ostatnich miesiącach, gdy nabyłem lustrzankę teraz bez aparatu nie ruszam się z domu. Wszystkie uwagi Pana Łukasza wziąłem sobie głęboko do serca. Czekam na następny kurs z obróbki, jeśli będzie tak samo fachowo poprowadzony, a jestem tego pewien, każdy uczestnik wyniesie z niego bardzo wiele. Pan Łukasz jest bardzo profesjonalny, nie było pytania, na które nie potrafiłby odpowiedzieć używając przy tym szeregu argumentów. Podsumowując - najlepiej zainwestowane 179zł:) Polecam każdemu, do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
raczej cyfry :)
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu
Cena - 349 PLN - 349.00 PLN
0.00 PLN
Nieprawidłowe dane